Konferencja naukowa prezentująca wyniki i osiągnięcia projektu

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanej przez Katedrę Technologii Surowców Zwierzęcych i Zarządzania Jakością Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Konferencji Naukowej, na której zostaną zaprezentowane wyniki i osiągnięcia projektu:

Wykorzystanie drożdży Y. lipolytica i D. hansenii, enzymów oraz toksyn killerowych do otrzymywania preparatów przydatnych w przemyśle i agrotechnice” (POIG.01.03.01-02-080/12)

Konferencja odbędzie się w dniach

9-11.06.2015 w Hotelu Wielka Pieniawa przy ul. Parkowej 4 w Polanicy Zdroju.

Tematyka Konferencji obejmuje zagadnienia dotyczące:

1. Sposobu otrzymywania utrwalonych preparatów enzymatycznych z drożdży Y. lipolytica,
  2. Otrzymywania funkcjonalnych hydrolizatów białek i tłuszczu mleka przydatnych w przemyśle żywnościowym i paszowym,
  3. Technologii otrzymywania toksyn killerowych z drożdży D. hansenii i i ich zastosowania do zwalczania chorób grzybowych w rolnictwie,
  4. Możliwości komercjalizacji uzyskanych w projekcie osiągnięć.

W konferencji weźmie udział wielu wybitnych specjalistów zajmujących się od wielu lat tematyką niekonwencjonalnych drożdży, a także przedstawiciele firmy SKOTAN S.A. będącej właścicielem unikatowej przemysłowej linii wykorzystywanej do propagacji drożdży Y. lipolytica. Szczegółowy program konferencji oraz miejsca zakwaterowania uczestników zostaną przesłane do 3 czerwca.

Konferencja jest bezpłatna, a ilość miejsc ograniczona. Organizatorzy nie ponoszą kosztów dojazdu uczestników.

Potwierdzenie uczestnictwa w konferencji należy dokonywać drogą elektroniczną pod adresem:   anna.dabrowska@up.wroc.pl lub telefonicznie pod nr tel. 071 3207775 do 29.05.2015.

Więcej informacji można uzyskać pod tel. 071 3207775 lub e-mail: anna.dabrowska@up.wroc.pl

Serdecznie zapraszamy.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego